семинары за границей
 
Туреччина ввела візовий режим для росіян зі службовими паспортами

Туреччина ввела візовий режим для громадян РФ, що в'їжджають в країну за службовим паспортом, нововведення набуло чинності 15 квітня, але не буде зачіпати власників дипломатичних паспортів, які працюють в республіці російських дипломатів і членів їх сімей, повідомило турецьке посольство в Москві.

Для росіян, які в'їжджають в країну по загальногромадянської паспорту, зберігається безвізовий режим.
Эффективное управление материальными запасами. Зачем знать, про управление логистическими расходами. Что такое распределительная логистика на предприятии?

"Починаючи з 15 квітня 2016 року, для громадян Російської Федерації, які в'їжджають до Туреччини по службовому паспорту, буде застосовуватися візовий режим. Володарі службового паспорта, що знаходяться на постійній службі в дипломатичних представництвах і консульських установах Російської Федерації в Турецькій Республіці на постійній основі, а також члени їх сімей зможуть здійснювати в'їзд без візи. Безвізовий режим зберігається для громадян Російської Федерації, які мають дипломатичний, або загальногромадянський паспорт ", - йдеться в повідомленні, розміщеному в понеділок на сторінці посольства в Facebook.

Відносини Росії і Туреччини переживають кризу після того, як 24 листопада 2015 року турецький винищувач F-16 збив в Сирії російський бомбардувальник Су-24.