семинары за границей
 
Туристи з України кинулися до Туреччини

Кількість українських туристів, які відвідали Туреччину за перші три місяці 2016 року, склало 71 375 осіб, що на 20,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це свідчать дані статистики Міністерства культури і туризму Туреччини, повідомляє "Дело".

Таким чином, Україна вперше за два роки повернулася в ТОП-10 країн, чиї громадяни відвідали Туреччину, перемістившись відразу ж з 12 на 8 місце. На частку українських мандрівників довелося 3,3% туристичного потоку в країну.

Перші сім місць зайняли Німеччина (216 тис. Осіб), Іран (195 тис.), Великобританія (89 тис.), США (79 тис.), Франція (78 тис.), Саудівська Аравія (74 тис.), Ірак ( 72 тис.). У топ-10 також потрапили Нідерланди (60 тис.) І Росія (52 тис.).
Заработок для подростков в интернете и без него, также, как быстро заработать деньги в интернете, и не влететь, и для украинцов, заробити в інтернеті можна і потрібно.

Незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, в українському турпотоке до Туреччини вже спостерігається динамічне зростання.

Так, за підсумками 2015 року країну відвідали 706 тис. Громадян України, що на 7,53% більше в порівнянні з 2014 року. За словами міністра культури і туризму Турецької Республіки Махира Унала, в цьому році очікується ще більш динамічний ріст українських туристів - на 30% до 1 млн осіб.

Нагадаємо, раніше "Сегодня" дізналася, у скільки обійдеться відпочинок на двох в середині літа на найпопулярніших напрямах і коли не варто поспішати з раннім бронюванням.