семинары за границей
 
Україна увійшла в топ-10 країн за кількістю туристів Туреччини

Відповідно до цих показників Україна вперше за два роки повернулася в топ-10 країн, чиї громадяни відвідали Туреччину, перемістившись відразу ж з 12 на 8 місце. На частку українських мандрівників довелося 3,3% туристичного потоку в країну. Про це свідчать дані статистики Міністерства культури і туризму Туреччини.
Будет полезно знать - особенности недвижимости как объекта сделок. Первоначальное приобретение недвижимости, государственная регистрация прав на недвижимое имущество.
   
Перші сім місць зайняли Німеччина (216 тис. Осіб), Іран (195 тис.), Великобританія (89 тис.), США (79 тис.), Франція (78 тис.), Саудівська Аравія (74 тис.), Ірак ( 72 тис.). У топ-10 також потрапили Нідерланди (60 тис.) І Росія (52 тис.).

Незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні, в українському турпотоке до Туреччини вже спостерігається динамічне зростання. Так, за підсумками 2015 року країну відвідали 706 тис. Громадян України, що на 7,53% більше в порівнянні з 2014 року. За словами міністра культури і туризму Турецької Республіки Махира Унала, в цьому році очікується ще більш динамічний ріст українських туристів - на 30% до 1 млн осіб.