семинары за границей
 
У Києві відкрили оглядовий майданчик на щиті пам'ятника Батьківщина-мати

Майданчик на найвищому пам'ятнику столиці України розташований на висоті 91 метр. У КМДА його називають "атракціоном для любителів адреналіну і драйву".

 

У столиці України після зимової перерви відкрили оглядовий майданчик на найвищому пам'ятнику - монументі Батьківщина-мати. Про це повідомив в Facebook Департамент туризму Київміськдержадміністрації.

 

"Оглядовий майданчик Екстрим (91 м) - атракціон для любителів адреналіну і драйву - відкрито. Запрошуємо всіх поціновувачів екстремального відпочинку, божевільних пригод і неймовірних краєвидів. Пам'ятайте, підйом розрахований тільки на повнолітніх відвідувачів. Приємного відпочинку", - йдеться в повідомленні.

 

На майданчик не пускатимуть осіб до 18 років, вагітних, осіб на підборах, а також громадян у нетверезому стані.

 

Оглядовий майданчик «Екстрим» (91 м) – атракціон для любителів адреналіну та драйву – відкрито. Запрошуємо всіх поціновувачів екстремального відпочинку, шалених пригод і неймовірних краєвидів. Пам’ятайте, підйом розрахований лише на повнолітніх відвідувачів. Приємного відпочинку

 

Доречи, наша компанія, пропонує тренінги з логістики Київ, а також і корпоративний тренінг з логістики, зі знижкою 50%

 

 

У центрі Києва відтворили хатину ромів

 

Колективний процес будівництва став спільною заявою про те, що самі різні спільноти можуть і повинні мирно співіснувати в Україні.

У Києві 18 травня активісти провели мистецьку акцію "Синдром вижив", під час якої відтворили хатину ромів, повідомляє LB.ua.

 

На Михайлівській площі була відбудована і потім розібрана хатина, що існувала в тимчасовому поселенні ромів в Дніпровському районі Києва і знесена в 2017 році. Колективну роботу активісти присвятили поселенням ромів і іншим стихійним поселенням.

 

За задумом організаторів, колективний процес будівництва став спільною заявою про те, що самі різні спільноти можуть і повинні мирно співіснувати в Україні.

 

Як повідомляється, акцію відвідали і справжні безпритульні, які подякували за будиночок і почали розпивати горілку з горла і курити. Після нетривалих переговорів співробітники поліції відвели їх для профілактичної бесіди.

 

Нагадаємо, 9 травня поблизу Львова невідомі спалили табір ромів, поліція розслідує цю пожежу як хуліганство.

 

Перед цим, 21 квітня, радикали розігнали табір ромів на Лисій горі в Голосіївському районі Києва. Поліція Києва розслідує кримінальне провадженняза двома статтями: умисне пошкодження майна шляхом підпалу, а також хуліганство.