семинары за границей
 
Початок зими - дивовижний час. Гряде ціла низка веселих зимових свят: особлива атмосфера, очікування дива, маса подарунків, фестивалів, уявлень і інших заходів не дозволяють нудьгувати навіть в рідному місті.
Де відпочити взимку за кордоном? Ось головне питання, яке виникає, як тільки Ви вирішили провести свою відпустку поза домом.
Для росіян, які в'їжджають в країну за дипломатичним, або загальногромадянської паспорту, зберігається безвізовий режим, повідомили в турецькому посольстві.
Україна повернулася в ТОП-10 країн, чиї громадяни відвідали країну
Кількість українських туристів, які відвідали Туреччину за перші три місяці 2016 року, склало 71 375 осіб, що на 20,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
«Основная задача, которая стоит у нас, — это с 1 января следующего года обеспечить процесс выдачи новых ID карточек», — отметил премьер.
Премьер обещает доработать законопроект с учетом пожеланий депутатов.
Более 5,8 тысяч биометрических паспортов украинского образца для выезда заграницу были выданы жителям Крыма в территориальных подразделениях миграционной службы Украины на территории Херсонской области.
На Кипре, в заливе Ларнака, через месяц откроется подводный парк для любителей сноркелинга - плавания с маской и трубкой.
Начало 2015 года оказалось не таким радужным, как этого хотелось бы украинским туроператорам.