семинары за границей
 
У Раді ЄС сьогодні розглянуть безвізовий режим для України

Європейський Союз на рівні Комітету постійних представників країн-членів (Coreper) 17 листопада має розгляне питання надання Україні безвізового режиму.

Це питання стоїть на порядку денному. Очікується, що в разі прийняття позитивного рішення, як це було для Грузії, буде узгоджена позиція ЄС для проведення міжінституційних переговорів.
«5 жовтня Комітет постійних представників погодив від імені Ради позицію на переговорах щодо візової лібералізації для Грузії. Комітет підтвердив пропозицію комісії надати безвізовий в'їзд для громадян ЄС під час поїздок на територію Грузії і для громадян цієї країни під час поїздок в ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду », - йдеться в документі, прийнятому щодо Грузії.

Разом з тим, Рада ЄС висловився за те, щоб набуття чинності лібералізації візового режиму для Грузії відбулося одночасно з тим, як почне діяти новий «механізм тимчасового призупинення».  Ми пропонуємо, горно лижні тури в Україні, та семінари в Києві, зі знижкою 30%.

«На основі цього мандата словацьке головування почне переговори з Європейським парламентом», - говорилося в рішенні.
Очікується, що і у випадку з Україною ситуація буде аналогічною - безвізовий режим набуде чинності виключно після того, як почне діяти новий механізм тимчасового призупинення Шенгену з третіми країнами.
 
Посетите, Радислав Гандапас в Харькове, все его мероприятия, а именно и «Крест лидера», просто поверьте, это Вам пригодится в Вашей жизни.


У разі, якщо таке рішення буде прийнято в четвер, 17 листопада, повинні пройти междуінстітуціонние переговори між Радою, Європарламентом за участю резидентства (тобто представників Європейської ради, Європейського парламенту і головуючої країни - Словаччини), після чого відповідне рішення ще має бути затверджене на пленарному засіданні Європейського парламенту і на засіданні Ради ЄС.

16 листопада журналіст Рікард Йозвяк повідомляв, що в четвер посли Євросоюзу можуть дати «зелене світло» переговорам Ради ЄС і Європарламенту про лібералізацію візового режиму з Україною.