семинары за границей
 
Італійці назвали свої найкращі пляжі

Національна туристична організація Італії Touring Club Italiano та італійська екологічна асоціація Legambiente склали список кращих пляжів країни. Безумовним лідером рейтингу став острів Сардинія.

Найвищу оцінку "п'ять вітрил" міжнародної нагороди "Блакитний прапор", яка присвоюється найбільш чистим і безпечним пляжам світу, в Італії в цьому році отримали 22 морських курорти, причому дев'ять з них знаходяться на Сардинії. У національному заліку узбережжя Тірренського моря названо найбагатшим на курорти з "Блакитним прапором".

У верхній частині списку найкращих пляжних курортів Італії розташувалися також Кастильйоне-Делла-Пєска (регіон Тоскана), Сан-Віто-Ло-Капо (острів Сицилія), Полліка (регіон Кампанія) і Санта-Маріна-Саліна, розташований на крихітному острові Саліна біля північно-східних берегів Сицилії.

Ми пропонуємо Маршал Голдсміт Києв, на прес конференції, з новою програмою.

  

В Італії відкрився музей запахів

Перший в Італії музей ароматів і парфумерних есенцій M?ses відкрився в містечку Савільяно (Savigliano), розташованому в 45 кілометрах на південь від Турину. Експозиція дозволяє відвідувачам відправитися по віртуальній дорозі спецій і прянощів від Венеції до Візантії, відкрити для себе давнє мистецтво виготовлення одеколону і дізнатися про сучасні методи сенсорного аналізу запахів. 

Музей займає два поверхи старовинного палацу Taffini d'Acceglio. У M?ses також є зал відеоінсталяцій, зал інструментів, що розкриває таємниці парфумерів, які створювали парфуми протягом багатьох століть, і зал лікарських і ароматичних трав. Крім постійної виставки, музей вміщує в себе 18 багатофункціональних дослідних станцій, які використовуються для сенсорного аналізу і дозволяють простежити механізм створення парфумів. 

Музей працює з вівторка по п'ятницю з 10:00 до 13:00 і з 15:00 до 18:00, а по суботах і неділях відкритий з 10:00 до 18:30 без перерви. Вартість квитка - 7 євро.