семинары за границей
 
Названі найдоступніші європейські гірськолижні курорти

Гірськолижні курорти Німеччини та Іспанії визнані найдоступнішими в Європі. Про це повідомляється в дослідженні туристського сервісу KAYAK.ru. Експерти проаналізували шість основних статей витрат мандрівників, серед яких - витрати на номери в готелі, напої в місцях апре-скі (комплекс закладів дозвілля на курорті), прокат спорядження.

В середньому за день у Німеччині туристам доводиться витрачати 225 євро. В Іспанії - 250. Трійку лідерів замикає Італія (330 євро на день).

Найдорожчими місцями відпочинку виявилися Швейцарія (465 євро) і Франція (450 євро на день).

Також у дослідженні наведені незвичні, але вже популярні гірськолижні курорти Східної Європи, які пропонують туристам бюджетний відпочинок. У їх число увійшли Тетово (Македонія), Яхоріна (Боснія і Герцеговина), Банско (Болгарія), Шпіндлерув-Млин (Чехія), Демановська Долина (Словаччина), Краньска-Гора (Словенія) і Бялка-Татшаньска (Польща).

Результати дослідження були засновані на пошукових запитах готелів в найпопулярніших курортних містах Європи. Враховувалися середні ціни на готельні номери на будь-які дати поїздки в період з 1 грудня 2016 по 15 квітня 2017 року.

 Буде, Маршал Голдсміт в Україні, на прес конференції.

 Європейські країни засудили розширення єврейських поселень

Великобританія, Швеція та Франція 3 грудня викликали в МЗС своїх країн ізраїльських послів, яким був виражений протест у зв'язку з планами уряду Біньяміна Нетаніягу прискорити та розширити будівництво єврейських поселень на палестинських землях.

Ізраїльським дипломатам вказали на те, що дії їх уряду є неприйнятними і рекомендували відмовитися від збільшення обсягів будівництва на Західному березі і в Східному Єрусалимі.

Ще до цього плани ізраїльтян викликали осуд з боку держсекретаря США Хілларі Клінтон і генерального секретаря ООН Пан Гі Муна. МЗСи Німеччини і Росії також виступили із засудженням уряду Нетаніягу.

На думку всіх цих країн, ізраїльські плани ніяк не сприяють відновленню мирного процесу. Так, британський МЗС оголосив, що прийняте Єрусалимом рішення "загрожує реалістичності самій ідеї створення двох держав для двох народів". У цьому зв'язку Лондон закликав ізраїльтян відмовитися від нового будівництва.

В європейських столицях почали обговорювати прийняття проти Ізраїлю конкретних заходів, якщо Єрусалим таки почне будівництво. За даними видання, багато європейців вважають, що "простого осуду вже недостатньо".

Ізраїль оголосив про будівництво трьох тисяч нових будинків на Західному березі 30 листопада. Це рішення фактично стало відповіддю Єрусалиму на міжнародне визнання Палестини державою - спостерігачем в ООН. Ізраїль активно противився такому визнанню, заявляючи, що воно є односторонньою дією, що порушує попередні домовленості.