семинары за границей
 
Філіппіни закрили для туристів найпопулярніший курорт

Президент Філіппін Родріго Дутерте закрив для туристів острів Боракай - один з найпопулярніших місцевих курортів, повідомляє в четвер, 5 квітня, The Guardian.

 

Дутерте звинуватив місцеві готелі в тому, що вони скидають відходи прямо в море і перетворили Боракай на "вигрібну яму".

 

Департаменти навколишнього середовища і природних ресурсів, туризму і внутрішніх справ планують за час, поки Боракай буде закритий для туристів, знести незаконні будівлі, відремонтувати системи дренажу та каналізації і вжити інших заходів з відновлення інфраструктури та екології острова.

 

Боракай щорічно відвідують два мільйони туристів. На острові працюють 500 готелів, які обслуговують 17 тисяч працівників. Ще 11 тисяч осіб зайнято будівництвом нової інфраструктури.

 

У 2017 році американський журнал Conde Nast Traveler визнав Боракай найкращим островом для відпочинку. Крім того, білий пляж острова Боракай увійшов в ТОП-25 найкрасивіших пляжів світу за версією туристичного порталу Tripadvisor.

 

Наша компанія, пропонує бізнес тренінги для керівників, а також, і корпоративні тренінги по всій Україні.

 

Туристам обмежать відвідування Тадж-Махала

  Щодня знамениту гробницю відвідують від 10 до 15 тисяч туристів, але у вихідні їх кількість набагато більша - до 50 тисяч осіб на добу.

 

В Індії з 1 квітня обмежать відвідування гробниці Тадж-Махал трьома годинами, щоб уникнути тисняви, повідомляє британська газета Daily Mail.

 

Найчастіше кількість туристів, які відвідують визначну пам'ятку, досягає 50 тисяч осіб на добу, і вони там знаходяться протягом всього дня, незважаючи на те, що це створює тисняву. Тому з 1 квітня квитки на відвідування Тадж-Махала матимуть ліміт по часу - не більше трьох годин перебування.

 

Тадж-Махал - гробниця, збудована в 17 столітті імператором Шах-Джаханом для своєї коханої дружини. Щодня її відвідують від 10 до 15 тисяч туристів, але у вихідні дні їх кількість набагато більша.

 

Раніше в Амстердамі ввели обмеження в кварталі Червоних ліхтарів.