семинары за границей
 
В Україну стали частіше їздити лікуватися іноземці

Кількість іноземних громадян, які приїхали в Україну на лікування в приватних клініках, у 2017 році збільшилася на 25% порівняно з 2016 роком - до 62 тис. осіб. Про це повідомили в Українській асоціації медичного туризму, пише Інтерфакс-Україна.

 

Як зазначається, більше половини іноземних пацієнтів (57%) звертаються в приватні українські клініки, які надають послуги у сфері пластичної хірургії, кардіохірургії, ортопедії, репродуктології, чверть їдуть у санаторії, у тому числі в ті, що спеціалізуються на реабілітації людей з ДЦП, ще 18% в'їзних медтуристів користуються послугами стоматологів і офтальмологів.

 

Іноземних пацієнтів з Молдови, Росії, Білорусі, Німеччини, Італії, Франції, Великої Британії, ОАЕ, країн Середньої Азії, Китаю на цей час приймають близько 100 українських клінік.

 

Нагадаємо, в Україні зароджується новий вид туризму в Європу - щеплення. Батьки, які не змогли знайти в нашій країні будь-яку з вакцин, дедалі частіше вирішують везти своїх дітей робити щеплення за кордон.

Для туристів, робимо знижку 30%, на тренінги з продажу Київ, а також, на корпоративні тренінги з продажу за кордоном.

 

Україну почали частіше відвідувати туристи

 Найбільше іноземців приїхало в Україну з Молдови, Білорусі, Росії, Польщі, Угорщини, Румунії та Словаччини, а також з Туреччини, Ізраїлю і Німеччини.

 

У 2017 році Україну відвідало на 6% більше туристів, ніж у 2016 році. Про це повідомили в Мінекономрозвитку, передає УНН.

 

За даними міністерства, у минулому році Україну відвідали 14,4 млн осіб, що на 6% більше, ніж у 2016 році.

 

У 2017 році найбільше іноземців приїхало в Україну з Молдови, Білорусі, Росії, Польщі, Угорщини, Румунії та Словаччини, а також з Туреччини, Ізраїлю і Німеччини.

 

Потоки туристів швидко збільшувалися з Німеччини, Італії, Великої Британії, Литви, Чехії, Франції, Нідерландів, Латвії, Австрії та Швеції.

 

Нагадаємо, у 2016 році кількість іноземних туристів в Україні зросла на 5,6% порівняно з 2015 роком - до 13,6 мільйона осіб.