семинары за границей
 
Світовий туризм зріс до семирічного максимуму

Кількість пересувань туристів по всьому світу зросла в 2017 році на 7%, до 1,322 млрд - максимального показника за останні сім років. Про це повідомляє Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO).

 

Так, Європу в 2017 році відвідали 671 млн туристів (приріст - 8% в порівнянні з 2016 роком), Африку - 62 млн (+ 8%), Азіатсько-Тихоокеанський регіон - 324 млн (+ 6%), Близький Схід - 58 млн (+ 5%), Північну і Південну Америку - 207 млн ??(+ 3%).

 

В ООН зазначають, що приріст світової туристичної активності обумовлений "зростанням глобальної економіки і стійким попитом з боку традиційних ринків і ринків, що розвиваються, зокрема, відновленням витрат на туризм в Бразилії і Росії після декількох років падіння".

 

У 2018 році очікується збільшення кількості туристів на 4-5%.

 

Наша компанія, пропонує, тренінг активних продаж Київ, та тренінги продажі по телефону, проводимо по всій Україні.

 

Експерти обрали найкращий в світі готель

Лідируюче місце в рейтингу Traveller's Choice зайняв готель Viroth's в Сиемреапі в Камбоджі. Доба проживання там гостю коштуватиме близько 100 доларів США.

За підсумками щорічної премії Traveller's Choice був складений рейтинг найкращих готелів світу. Перше місце цього року дісталося готелю Viroth's в Сиемреапі в Камбоджі, де доба проживання коштуватиме мандрівникові близько 100 доларів США. Про це зазначено на сайті TripAdvisor.

 

Повідомляється, що переможець вибирався на основі відгуків користувачів популярного ресурсу. Відомо, що з 910 відгуків про готель Viroth's тільки п'ять були негативними.

 

Другу позицію в списку зайняв готель Tulemar Bungalows & Villas в Коста-Ріці, де вартість проживання становить 300 доларів на добу з однієї людини. Цей готель заробив 92 відсотки позитивних відгуків від мешканців.

 

А на третьому місці розташувався готель Umaid Bhawan Palace в Джодхпурі в Індії, де доба проживання коштуватиме 850 доларів. Даний готель отримав 93 відсотки позитивних відгуків.

 

Також у ТОП-10 рейтингу увійшли Belvedere в Італії, The Nantucket Hotel & Resort в США, La Reserve Paris у Франції, Nayara Springs в Коста-Ріці і Hanoi La Siesta Hotel Trendy у В'єтнамі.

 

Раніше повідомлялося, що експерти назвали найкращі напрямки для туризму, які будуть актуальні протягом 2018 року.