семинары за границей
 
Передбачається, що острів буде недоступним для відвідування протягом шести місяців. За цей час філіппінська влада хоче відновити його екологію.
Клієнтами українських клінік найчастіше стають громадяни Молдови, Росії, Білорусі, Німеччини, Італії, Франції, Великої Британії, ОАЕ, країн Середньої Азії та Китаю.
Желаете, чтобы ваша фирма добивалась новых вершин, расширяла рынки для сбыта и оставляла всех конкурентов далеко позади?
У 2018 році кількість туристів в світі збільшилася на 7% і досягла 1,32 млрд осіб. Ця максимальний результат за останні сім років.
Національна туристична організація Італії Touring Club Italiano та італійська екологічна асоціація Legambiente склали список кращих пляжів країни. Безумовним лідером рейтингу став острів Сардинія.
Гірськолижні курорти Німеччини та Іспанії визнані найдоступнішими в Європі. Про це повідомляється в дослідженні туристського сервісу KAYAK.ru.
Огляд найпопулярніших зимових курортів Європи: скі-сафарі, чорні таси з вершини Порта-Весково, фантастичні можливості для фрірайду у Швейцарії та сімейний відпочинок у Скандинавії.
ЕС принял последнее политическое решение на пути к безвизовому режиму для украинцев. Власти Украины рассчитывают, что соглашение о безвизовых поездках в Европу для граждан страны вступит в силу в июне.
Президент Украины Петр Порошенко заявил, что 17 мая в Страсбурге состоится церемония подписания безвиза для Украины.
В ходе визита премьер-министра Украины Владимира Гройсмана в Турцию стороны подписали соглашение о поездках граждан по внутренним паспортам в виде ID-карт.